Fotosyntéza

Alpha Filozofie

Za každou realizovanou fotovoltaickou elektrárnu zasadíme strom v ČR a 10 stromů v tropických oblastech. Poté Vám zašleme certifikát.

Alpha Vize

Společně naprojektovat a realizovat fotovoltaiku tak, abyste byli více než spokojeni.

Solární panely

This is ALPHAAA!

Jsme tým odborníků v oblasti obnovitelných zdrojů energie a jejich využití v osobním životě lidí i v průmyslu. Jsme přesvědčeni, že se jako lidé musíme chovat k našemu životnímu prostředí ohleduplně.

# #
#

O Alpha Solar

#

Přinášíme tak do Vašich domovů a firem modifikovanou energii slunce, díky které nejen ušetříte, ale také zvýšíte svůj komfort a také něco uděláte pro planetu Zemi.

Naše 3 hlavní hodnoty

Know-How

Jsme tým profesionálů s letitými zkušenostmi v oboru.

Ambicióznost

Naší ambicí je dodávat Vám kvalitní technologie pro energetickou nezávislost a to v souladu s přírodou.

FairPlay

Jednáme s Vámi vždy férově a narovinu. Vaše spokojenost je naším cílem!

S přírodou za dobře

#

Jsme přesvědčeni, že se jako lidé musíme chovat k našemu životnímu prostředí ohleduplně. Přinášíme tak do Vašich domovů a firem modifikovanou energii slunce, díky které nejen ušetříte, ale také zvýšíte svůj komfort a také něco uděláte pro planetu Zemi.

U nás se snažíme využívat přírodní zdroje energie co nejšetrněji a co nejefektivněji. Jako dodavatel fotovoltaických panelů a čerpadel se zaměřujeme na šetrné a účinné využívání solární energie. Díky fotovoltaickým systémům můžeme významně snížit emise skleníkových plynů a podílet se na ochraně životního prostředí. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří garantují kvalitu a životnost svých produktů.

#

Poptávací formulař

Už jen jeden krok

Zeptejte se na plnohodnotný návrh optimalizace energetické náročnosti Vašeho domu.

A my se Vám ozveme nejpozději do 24 hodin.

A nebo kontaktujte naše ambasadory

    Špatný formát telefonního čísla!
    ->